Четвер, 21.11.2024, 13:15
Робота в інтернеті
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайту
Види Заробітку
Платіжні Системи
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 28
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
 Статі
Головна » Статті » Фріланс

Іноземні біржі фрілансу. Зарубіжні біржі віддаленої роботи. Фріланс за кордоном
Зарубіжні біржі стоять дещо осібно - потрібно знання іноземної мови, в деяких випадках необхідне розуміння чужого менталітету, потрібно напрацювати спосіб виведення грошей. Іноземні біржі фрілансу здаються райським місцем, де висока оплата, життя хороше і прекрасне. Зазвичай такі думки присутні у людей, які на сайтах зарубіжної віддаленої роботи не працювали, але хочуть спробувати. Якщо ви один з них, то ми підготували для вас список іноземних бірж фріланса з короткими описами.

Розмови про райському місці і захмарних заробітках на біржах іноземного фріланаса кілька помилкові і властиві, як уже говорилося, новачкам. Насправді конкуренція присутня і на них і навіть вище ніж на біржах країн СНД - біржі адже світового рівня і фрілансерів з різних країн у таких місцях багато. Особливо високу конкуренцію надають індійські, пакистанські і китайські фахівці, якщо говорити, наприклад, про програмування. Але є і плюси - пропозицій на іноземних біржах більше, а якщо потрібна справді якісна робота, то серйозні роботодавці намагаються не звертатися до товаришів з вищеперелічених держав.

Біржі зарубіжного фрілансу

В інтернеті існує безліч відомостей і різних оглядів про роботу конкретних зарубіжних бірж фріланаса. Вони, без сумніву, нададуть певну допомогу, але будь-якому випадку необхідно зануритися в цю іноземну «кухню» особисто і бажано з головою - тільки так можна зрозуміти, що таке зарубіжний фріланс, Поїхали!

freelancer.com

Колишня getafreelancer.com і scriptlance.com, найбільша і найвідоміша зарубіжна біржа світового рівня. На момент написання цієї статті об'єднує понад 4 млн. фрілансерів. Основний напрямок біржі - IT-роботи різної спеціалізації: дизайнери, розробник програмного забезпечення, копірайтери і багато інших. Є також розділи з пропозиціями про маркетинг, просування і продажу товарів і т.д.
Способи виведення грошей на момент написання статті: PayPal, MoneyBookers і карта MasterCard від компанії Payoneer.

vworker.com

(Колишній RentACoder.com). Відома іноземна біржа фрілансу. Основний профіль роботи цієї біржі - проекти з фіксованою обумовленої оплатою, хоча є і пропозиції з оплатою за час роботи. Напрямок пропозицій - IT спеціальності.
Виведення грошей на момент написання статті: PayPal, Western Union і карта MasterCard від компанії Payoneer.

odesk.com

Досить відома американська біржа фрілансу, існуюча тривалий час. Основний напрямок - IT спеціальності, хоча є розділи і з іншими напрямками. На біржі присутні як і пропозиції з фіксованою платою, так і з погодинною. В останньому випадку, фрілансер зобов'язаний встановити спеціальну програму, що робить скріншоти, що відстежує натиснення кнопок і заносячи ці дані в щоденник фрілансера. Роботодавець зможе зайти в нього і дізнатися, за що він викладає гроші. Такий спосіб здається рабською, але він не дає розслаблятися, багато фрілансери так працюють - і нічого, все гаразд.
Виведення грошей на момент написання статті - MoneyBookers, PayPal, oDesk debit MasterCard (дебетова картка MasterCard від компанії Payoneer) і електронним переказом на рахунок у банку.

elance.com

Один з найбільших і найстаріших проектів інтернету. Основний напрямок - IT роботи: web-дізйан, програмування, розробка інтерфейсів. Є також пропозиції по перекладам, seo, дизайну і т.д. Конкуренція у вигляді індусів досить висока, хоча це, як уже говорилося, властиво всім закордонним біржам фріланса. І знову ж, багато роботодавців не хочуть мати з ними справи, так що справжньому професіоналу робота знайдеться завжди.
Виведення грошей на момент написання статті: PayPal, банківський переказ, Elance Prepaid MasterCard - дебетова картка MasterCard від компанії Payoneer.

guru.com

Одна з найстаріших зарубіжних бірж фріланса і віддаленої роботи. Спрямованість досить широка, але основний напрямок - комп'ютерні роботи. З особливостей роботи варто відзначити два види аккаунтів - платний і безкоштовний. Останній обмежений у можливостях надання власних послуг - заробити небудь досить важко. Платний аккаунт відбивається в середньому за місяць роботи.
Виведення грошей на момент написання статті: чек, банківський переказ, PayPal і дебетова картка MasterCard від компанії Payoneer.

freelancers.net

Невелика іноземна біржа фрілансу, існуюча з 1999 року. Спрямованість біржі досить широка, проекти публікуються кожен день.

bootb.com

Зарубіжна біржа фрілансу та віддаленої роботи російською мовою - мається російськомовна частина проекту. Напрямок біржі - креатив у всіх його проявах: дизайн, логотипи, фірмовий стиль високого рівня і т.д. Особливість біржі - проекти з'являються досить рідко.

devbistro.com

У багатьох оглядах стверджується, що це біржа, хоча сервіс більше схожий на місце пошуку роботи за кордоном. Спрямованість в основному технічна, хоча зустрічаються й інші пропозиції.

В якості інформації по темі наведемо статистику, взяту з сайту Хабрахабр, в якій відображено процентне кількість фріласеров, що працюють на різних біржах, більшість з яких зарубіжні (деякі з них носять нові назви). На першому місці стоїть Odesk, хоча в інтернеті у багатьох статтях стверджується, що через використання стежить програми робота на цій біржі мало не рабство.

Завершуючи статтю, не можна не зупинитися на виведенні грошей - при роботі з закордонними біржами фріланса це може стати серйозною проблемою. PayPal дозволяє громадянам пострадянського простору вводити гроші за допомогою банківських карт, які прив'язуються до аккаунту PayPal без проблем. Але от переводити зароблені гроші на ці ж карти не можна. При цьому який рік ходять наполегливі чутки про зміну політики PayPal щодо наших країн, але справа все відсувається.

MoneyBookers досить відома платіжна система, щоб їй не довіряти. Але тут інша проблема - не всі карти приєднуються до аккаунту MoneyBookers. А на приєднані в одних банках дозволяють робити висновки, в інших немає. Така ось петрушка ... І справа, як завжди, знову в наших банках.

Зарубіжні біржі віддаленої роботи

Останнім часом все більше і більше фрілансерів користуються картками MasterCard від компанії Payoneer, що замовляються через інтернет. Отримуючи їх поштою, можна потім знімати гроші в банкоматі. У великому місті це напевно не проблема, але от у глибинці і банкоматів не так вже й багато, в більшості випадків одного-двох великих банків.

Висновок напрошується сам з собою - перед роботою з біржею, вірніше, до початку виконання пропозицій, доцільно скрупульозно дізнатися про методи виведення зароблених грошей. Аж до того, що зареєструватися в платіжній системі, замовити в банку картку і, прив'язавши до аккаунту, верифікувати її, забезпечивши таким чином впевненість у можливості отримання грошей в своєму місті.
Категорія: Фріланс | Додав: zeron (25.08.2013)
Переглядів: 437
Copyright MyCorp © 2024

купи продай .ru - Глобальный прайс лист с ценамиучастник топ-50 на Купи Продай .ru
Каталог сайтов Всего.RU